1.Ultra Düşük Konum
Göz ameliyat masasının minimum yüksekliği 500 mm'ye kadar ayarlanabilir. Tanınmış elektromanyetik tahrik sistemi, çalışma sırasında istikrarlı, güvenilir ve sessizdir. Göz ve KBB ameliyatları için en iyi seçimdir.
2.Çıkarılabilir Başlık Plakası
Çıkarılabilir baş plakası, mekanik dişli sistemiyle kolayca kontrol edilebilir.
Başlık yastığının ortasındaki içbükey tasarım, ergonomik gereksinimleri karşılamaktadır.
3. Geniş Yüzey
Yüzey genişliği 550 mm'ye kadar ulaşabildiğinden, hasta üzerinde daha rahat yatabilir.
4. Esnek Ayak Pedalı
Ayak pedalı sayesinde sırt plakası ve bacak plakasının açısı ayarlanabiliyor; bu da doktorun göz ameliyatı sırasında hastanın pozisyonunu en ideal konuma getirmesini kolaylaştırıyor.
5. Pedal Freni
Mekanik pedal frenler daha hızlı, kullanışlı, güvenli ve güvenilirdir.
6. İsteğe Bağlı Doktor Koltuğu
Doktor koltuğunun kolçakları, sırtlığı ve oturma yüksekliği ayarlanabilir.
Parametreler
| Model Ürün | TDG-2 Elektrikli Oftalmolojik Ameliyat Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 2080 mm * 550 mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 700 mm / 500 mm |
| Baş Plakası (Yukarı ve Aşağı) | 45°/ 90° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 45°/ 20° |
| Bacak Plakası (Yukarı ve Aşağı) | 45°/ 20° |
| Yatay Kayar | 300 mm |
| Elektromotor sistemi | Jiecang |
| Gerilim | 220V/110V |
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Güç Kapasitesi | 1,0 KW |
| Pil | Evet |
| Yatak | Hafızalı Yatak |
| Ana Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 200 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
Standart Aksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | İnfüzyon Çubuğu | 1 Set |
| 2 | Kolçak | 1 Çift |
| 3 | Alet Tepsisi | 1 Set |
| 4 | Sabitleme Kelepçesi | 1 Set |
| 5 | Yatak | 1 Set |
| 6 | Ayak Pedalı | 1 Set |