FD-G-1 elektrikli jinekolojik muayene masası, yüksek mukavemetli malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve korozyona dayanıklıdır; bu da hastanenin günlük temizlik ve dezenfeksiyonuna katkı sağlar.
Muayene masasının yüzeyinin yüksekliği, sırt tahtasının ve ayak tahtasının açısı ayak pedalı aracılığıyla ayarlanabilir.
Aksesuarlar eksiksizdir ve standart olarak omuz destekleri, omuz askıları, bilek askıları, tutacaklar, ayak destekleri ve süzgeçli toz toplama kapları mevcuttur.
Jinekoloji muayene masasının tabanı U şeklinde bir yapıya sahiptir ve bu da doktorun günlük çalışması için ayak ve bacak hareket alanı sağlar.
Bu tıbbi jinekolojik muayene ameliyat masası, sadece jinekolojik muayeneler için değil, erkek ürolojisi için de uygundur.
1.Dikişsiz Köpük Yatak
Elektrikli jinekolojik muayene masasının şekillendirici yatağı, hastanın konforunu önemli ölçüde artıran en yeni dikişsiz köpükleme teknolojisini kullanmaktadır.
2.Korozyona dayanıklı malzeme
Elektrikli jinekolojik muayene masasının tüm kaplaması, korozyona dayanıklı, temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi kolay üstün malzemelerden üretilmiştir.
3. Ayak Pedalı
Ayak pedalı ile donatılmış olan bu cihaz, doğum muayene masasının çeşitli hareketlerini esnek bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.
4.Çok Yönlü Aksesuarlar
Standart omuz desteğine ek olarak, omuz askıları, tutacaklar, ayak destekleri, ayak pedalları, atık haznesi, jinekolojik muayene lambası veya doktor koltuğu da isteğe bağlı olarak mevcuttur.
Parametreler
| ModelÖğe | FD-G-1 Elektrikli Jinekolojik Muayene Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 1800 mm * 550 mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Ters Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 60°/10° |
| Elektromotor sistemi | Jiecang |
| Gerilim | 220V/110V |
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Güç Kapasitesi | 1,0 KW |
| Pil | Evet |
| Yatak | Dikişsiz Yatak |
| Ana Malzeme | ABS |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 150 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
SstandartAksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | Kol Desteği | 1 çift |
| 2 | Ayak Plakası | 1 Set |
| 3 | Yatak | 1 set |
| 4 | Halletmek | 1 çift |
| 5 | Ayak Pedalı | 1 Set |