TDY-1 elektrikli ameliyat masası, masa kaldırma, ileri ve geri eğme, sola ve sağa eğme, sırt plakası katlama ve öteleme dahil olmak üzere ameliyat sırasında çeşitli pozisyon ayarlamalarını tamamlayabilmesini sağlamak için elektrikli itme çubuklu motor işletim sistemini kullanır.
Bu çok fonksiyonlu elektrikli ameliyat masası, karın cerrahisi, kadın doğum, jinekoloji, KBB, üroloji, anorektal ve ortopedi gibi çeşitli ameliyatlar için uygundur.
1. X-ışını Taramasında Mevcuttur
PFCC masa tablası, ameliyatlar sırasında röntgen taraması için kullanılabilir. TDY-1 elektrikli ameliyat masası 300 mm'den fazla hareket ettirilebilir, ameliyat sırasında C-kolu için iyi bir görüş alanı sağlar ve röntgen filmi kutuları ile birlikte kullanılabilir.
2. İsteğe Bağlı Çift Kontrol Sistemi
El kumandası ve isteğe bağlı panel kontrolleri, ameliyat sırasında çift koruma sağlar.
3. Dahili Şarj Edilebilir Batarya
TDY-1 elektrikli ameliyat masası, 50 ameliyat ihtiyacını karşılayabilen yüksek performanslı şarj edilebilir bir batarya ile donatılmıştır. Aynı zamanda, maksimum güvenliği sağlamak için elektrik enerjisi sağlayan bir AC güç kaynağına da sahiptir.
4. Dahili Böbrek Köprüsü
Dahili bel köprüsü, doktorların safra ve böbrek ameliyatlarını gerçekleştirmeleri için kolaylık sağlar.
Parametreler
| Model Ürün | TDY-1 Elektrikli Ameliyat Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 2070mm*550mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 1000 mm / 700 mm |
| Baş Plakası (Yukarı ve Aşağı) | 45°/ 90° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 75°/ 20° |
| Bacak Plakası (Yukarı/Aşağı/Dışarı) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Yanal Eğim (Sol ve Sağ) | 15°/ 15° |
| Böbrek Köprüsü Yükseltmesi | ≥110 mm |
| Yatay Kayar | 300 mm |
| Esneklik/Refleks | Kombine İşlem |
| X-ışını Panosu | İsteğe bağlı |
| Kontrol Paneli | Standart |
| Elektromotor sistemi | Jiecang |
| Gerilim | 220V/110V |
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Güç Kapasitesi | 1,0 KW |
| Pil | Evet |
| Yatak | Hafızalı Yatak |
| Ana Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 200 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
Standart Aksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | Anestezi Tarama | 1 adet |
| 2 | Vücut Desteği | 1 çift |
| 3 | Kol Desteği | 1 çift |
| 4 | Omuz Desteği | 1 çift |
| 5 | Bacak Desteği | 1 çift |
| 6 | Ayak Desteği | 1 çift |
| 6 | Böbrek Köprüsü Sapı | 1 adet |
| 7 | Yatak | 1 Set |
| 8 | Sabitleme Kelepçesi | 8 parça |
| 9 | Uzun Sabitleme Kelepçesi | 1 çift |
| 10 | El Kumandası | 1 adet |
| 11 | Elektrik Hattı | 1 adet |