TDY-2 mobil ameliyat masası, tamamen 304 paslanmaz çelikten yapılmış yatak ve kolonlara sahiptir, temizlenmesi kolaydır ve kirlenmeye karşı dayanıklıdır.
Masa yüzeyi 5 bölüme ayrılmıştır: baş bölümü, sırt bölümü, kalça bölümü ve iki adet çıkarılabilir ayak bölümü.
TDY-2 mobil ameliyat masası 340 mm mesafeye kadar hareket ettirilebilmekte, bu da ameliyat sırasında C-kolu için iyi bir görüş alanı sağlamakta ve röntgen filmi kutularıyla birlikte kullanılabilmektedir.
Çift mafsallı başlık, gazlı yaylı ayarlanabilir ayaklık. Alman marka sessiz tekerlekler kullanılmıştır. Ayrıca tek tuşla sıfırlama, tek tuşla kilitleme ve kilitlenmeyi önleme fonksiyonları da opsiyoneldir.
Bu çok fonksiyonlu elektrikli ameliyat masası, karın cerrahisi, kadın doğum, jinekoloji, KBB, üroloji, anorektal ve ortopedi gibi çeşitli ameliyatlar için uygundur.
1.Çift mafsallı başlık plakası
Bu elektrikli ameliyat masasının çift mafsallı baş plakası, baş tablasının yüksekliğini serbestçe ayarlamaya olanak tanıyarak hastanın farklı pozisyonlarda ameliyat yaparken rahat bir baş açısına sahip olmasını sağlar.
2. Ayak plakası elektrikli veya gazlı yaylı kumanda ile çalıştırılabilir.
Ayak plakası gazlı yay ile kontrol edilebilir veya elektrikli kontrole yükseltilebilir.
3. Opsiyonel Çift Kontrol Sistemi
El kumandası ve isteğe bağlı panel kontrolleri, ameliyat sırasında çift koruma sağlar.
4.Büyük Tekerlekler
İthal Alman TENTE tekerlekleri, aşınmaya dayanıklı ve sessizdir.
5. Dahili Şarj Edilebilir Batarya
TDY-2 elektrikli ameliyat masası, 50 ameliyat ihtiyacını karşılayabilen yüksek performanslı şarj edilebilir bir batarya ile donatılmıştır. Aynı zamanda, maksimum güvenliği sağlamak için elektrik enerjisi sağlayan bir AC güç kaynağına da sahiptir.
6.Daha Fazla Seçenek
İsteğe bağlı tek tuşla sıfırlama, pozitif fleksiyon ve ters fleksiyon fonksiyonu.
PParametreler:
| ModelÖğe | TDY -2 Mobil Elektrikli Ameliyat Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 2100mm*550mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 1000 mm / 700 mm |
| Baş Plakası (Yukarı ve Aşağı) | 45° 90° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 90°/ 17° |
| Bacak Plakası (Yukarı/Aşağı/Dışarı) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Yanal Eğim (Sol ve Sağ) | 15°/ 15° |
| Böbrek Köprüsü Yükseltmesi | ≥110 mm |
| Yatay Kayar | 345 mm |
| Esneklik/Refleks | Kombine İşlem |
| X-ışını Panosu | İsteğe bağlı |
| Kontrol Paneli | Standart |
| Elektromotor sistemi | Jiecang |
| Gerilim | 220V/110V |
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Güç Kapasitesi | 1,0 KW |
| Pil | Evet |
| Yatak | Hafızalı Yatak |
| Ana Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 200 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
Standart Aksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | Anestezi Tarama | 1 adet |
| 2 | Vücut Desteği | 1 çift |
| 3 | Kol Desteği | 1 çift |
| 4 | Omuz Desteği | 1 çift |
| 5 | Bacak Desteği | 1 çift |
| 6 | Ayak Desteği | 1 çift |
| 6 | Böbrek Köprüsü Sapı | 1 adet |
| 7 | Yatak | 1 Set |
| 8 | Sabitleme Kelepçesi | 8 parça |
| 9 | Uzun Sabitleme Kelepçesi | 1 çift |
| 10 | El Kumandası | 1 adet |
| 11 | Elektrik Hattı | 1 adet |