Tüm kapaklar 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir, temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi kolaydır.
Yüksek ışık geçirgenliğine sahip fiber malzeme, röntgen uygulamalarında kullanıma uygundur.
Genişletilmiş yatak tasarımı, hastaların ameliyat masasında daha rahat yatmasını sağlar.
TDY-G-1 elektro-hidrolik ameliyat masası, gelişmiş hidrolik kontrol sistemi, Tayvan'dan temin edilen güvenilir elektromanyetik valfler ve yağ pompaları kullanarak sessiz ve istikrarlı bir performans sağlar.
1.Uultra düşükPpozisyon
Bu elektrikli-hidrolik ameliyat masasının en düşük yüksekliği 520 mm'ye kadar ayarlanabilir, bu da beyin cerrahisi ve göz cerrahisi için çok uygundur. Çıkarılabilir başlık plakası, kesici başlık çerçevesiyle birlikte ameliyat masasının kullanımına olanak tanır.
2. Çift mafsallı baş plakası
Bu elektrikli-hidrolik ameliyat masasının çift mafsallı baş plakası, baş tablasının yüksekliğini serbestçe ayarlamaya olanak tanıyarak hastanın farklı pozisyonlarda ameliyat yaparken rahat bir baş açısına sahip olmasını sağlar.
3.Binşa edildi-BöbrekteBsırt
Yüksek mukavemetli PMMA malzemeden üretilen entegre böbrek köprüsü, çeşitli pozisyonlara hızlıca ulaşmayı sağlar ve ameliyat süresini önemli ölçüde kısaltır.
4. Dahili Şarj Edilebilir Batarya
Yüksek performanslı şarj edilebilir bir bataryaya sahip olup, 50 çalışma ihtiyacını karşılayabilir. Aynı zamanda, maksimum güvenlik sağlamak için elektrik enerjisi sağlayan bir AC güç kaynağına da sahiptir.
5. Mekanik Frenler
Mekanik pedal frenleri daha hızlı, kullanışlı, güvenli ve güvenilirdir.
Pparametreler
| Model Ürün | TDY-G-1 Elektrikli-Hidrolik Ameliyat Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 2080 mm * 550 mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 820 mm / 520 mm |
| Baş Plakası (Yukarı ve Aşağı) | 45°/ 90° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 80°/ 20° |
| Bacak Plakası (Yukarı/Aşağı/Dışarı) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Yanal Eğim (Sol ve Sağ) | 15°/ 15° |
| Böbrek Köprüsü Yükseltmesi | 110 mm |
| Elektromotor sistemi | Tayvanlı Chaoger |
| Gerilim | 220V/110V |
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Güç Kapasitesi | 1,0 KW |
| Pil | Evet |
| Yatak | Hafızalı Yatak |
| Ana Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 200 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
SStandart Aksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | Anestezi Tarama | 1 adet |
| 2 | Vücut Desteği | 1 çift |
| 3 | Kol Desteği | 1 çift |
| 4 | Omuz Desteği | 1 çift |
| 5 | Bacak Desteği | 1 çift |
| 6 | Ayak Desteği | 1 çift |
| 7 | Böbrek Köprüsü Sapı | 1 adet |
| 8 | Uzun Sabitleme Kelepçesi | 1 çift |
| 9 | Sabitleme Kelepçesi | 8 parça |
| 10 | El Kumandası | 1 adet |
| 11 | Elektrik Hattı | 1 adet |
| 12 | Pedal | 1 Çift |