TDY-Y-1 elektrikli hidrolik ameliyat masası, geleneksel elektrikli itme çubuğu tahrik teknolojisinin yerini alan, ithal elektrikli hidrolik tahrik yapısını kullanmaktadır.
Pozisyon ayarlaması daha hassas, hareket hızı daha düzgün ve istikrarlı, performansı ise güvenilir ve dayanıklıdır.
Y şeklindeki taban, dengeyi ve yeterli bacak boşluğunu sağlar.
C-kollu cihazla donatılmış, çeviri fonksiyonu ve şeffaf yatak tablası sayesinde tüm vücut röntgen taraması yapılabilir.
Çift kontrol sistemi, el tipi uzaktan kumandaya ek olarak, kolon tipi acil durum kontrol sistemi ile donatılmıştır. Tek tuşla sıfırlama fonksiyonu, doktorun çalışma verimliliğini artırır.
Bu elektro-hidrolik entegre ameliyat masası, karın cerrahisi, kadın doğum, jinekoloji, KBB, üroloji, anorektal ve ortopedi gibi çeşitli ameliyatlar için uygundur.
1.Çift Kontrol Sistemi
TDY-Y-1 Elektrikli-Hidrolik ameliyat masası, çift kontrol yöntemine sahiptir; biri kablolu kumanda olup tek tuşla otomatik seviye sıfırlama fonksiyonuna sahiptir. Diğeri ise kolon acil durum kontrol sistemidir. Aynı fonksiyona sahip iki bağımsız işletim sistemi, kablolu kumanda arızalandığında bile acil durum kontrol sisteminin güvenilir bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayarak ameliyat masasının güvenli kullanımını garanti eder.
2. Röntgen taraması için uygundur.
Elektrikli-hidrolik ameliyat masasının üst yüzeyi röntgen ışınlarının geçişine olanak sağlar ve masanın alt tarafına röntgen filmi kutularını taşımak için bir kılavuz ray monte edilmiştir.
3. C-kollu cihazlarla uyumlu
Elektrikli yatay hareket mesafesi 340 mm olup, C-kolu için doğru ve kullanışlı bir konumlandırma alanı sağlar ve hastayı hareket ettirmeden tüm vücut röntgeni çekimi yapılabilir.
4. Şarj Edilebilir Piller
TDY-Y-1 Elektrikli-Hidrolik cerrahi ameliyat masası, ≥50 ameliyat ihtiyacını karşılayabilen yüksek performanslı şarj edilebilir bataryalarla donatılmıştır ve harici güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışmasını sağlar. Şarj edilebilir batarya bakım gerektirmez ve uzun süre kullanılabilir. Aynı zamanda, maksimum güvenlik sağlamak için AC güç kaynağı da kullanılabilir.
5.Oyeni düğmeResetFkutsama
Yeni tek tuşla sıfırlama işlevi, karmaşık işlemleri basitleştiriyor.
Parametreler
| Model Ürün | TDY-Y-1 Elektrikli-Hidrolik Ameliyat Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 1960 mm * 500 mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 1090 mm / 690 mm |
| Baş Plakası (Yukarı ve Aşağı) | 60°/ 85°/0° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 85°/ 40° |
| Bacak Plakası (Yukarı/Aşağı/Dışarı) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Yanal Eğim (Sol ve Sağ) | 18°/ 18° |
| Böbrek Köprüsü Yükseltmesi | 100 mm |
| Yatay Kayar | 340 mm |
| Sıfır konumu | Tek düğme, standart |
| Esneklik/Refleks | Kombine İşlem |
| X-ışını Panosu | İsteğe bağlı |
| Kontrol Paneli | isteğe bağlı |
| Acil durdurma düğmesi | İsteğe bağlı |
| Elektromotor sistemi | Tayvanlı Chaoger |
| Gerilim | 220V/110V |
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Güç Kapasitesi | 1,0 KW |
| Pil | Evet |
| Yatak | Hafızalı Yatak |
| Ana Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 200 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
SStandart Aksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | Anestezi Tarama | 1 adet |
| 2 | Vücut Desteği | 1 çift |
| 3 | Kol Desteği | 1 çift |
| 4 | Omuz Desteği | 1 çift |
| 5 | Bacak Desteği | 1 çift |
| 6 | Ayak Plakası | 1 çift |
| 7 | Böbrek Köprüsü Sapı | 1 adet |
| 8 | Yatak | 1 Set |
| 9 | Sabitleme Kelepçesi | 8 parça |
| 10 | Uzaktan kumanda | 1 adet |
| 11 | Elektrik Hattı | 1 adet |
| 12 | Hidrolik Yağ | 1 teneke yağ |