Bu elektro-hidrolik ameliyat masası 5 parçadan oluşmaktadır: baş bölümü, sırt bölümü, kalça bölümü ve iki adet ayrılabilir bacak bölümü.
Yüksek ışık geçirgenliğine sahip fiber malzeme ve 340 mm yatay kaydırma özelliği, röntgen taraması sırasında kör nokta olmamasını sağlar.
Bu elektrohidrolik ameliyat masası, sorunsuz çalışma sağlamak için çift kontrol sistemi ile donatılmıştır.
Çok fonksiyonlu bir başlık çerçevesi ve ortopedik traksiyon çerçevesi ile donatılabilir.
Tek tuşla sıfırlama fonksiyonu, orijinal yatay pozisyonu geri yükleyebilir. Tek tuşla esneme ve ters esneme, elektrikli ayak tahtası fonksiyonu, zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlar.
Karın cerrahisi, kadın doğum, jinekoloji, KBB, üroloji, anorektal ve ortopedi gibi çeşitli ameliyatlar için uygundur.
1.Daha Uzun ve Daha Geniş Masa Yüzeyi
Elektrohidrolik ameliyat masasının yüzeyinin uzunluğu 2180 mm'ye, genişliği ise 550 mm'ye ulaşabilir; bu da bazı özel grupların ihtiyaçlarına uygun olup hastanın daha rahat etmesini sağlar.
2. Çift Kontrol Sistemi
Elektrohidrolik ameliyat masası, sorunsuz çalışma sağlamak için ana kontrol/yardımcı kontrol ünitesi çift sistemine sahiptir.
3. Esnek ve Geri Esnek ve Tek Tuşla Sıfırlama
Tek tuşla sıfırlama fonksiyonu, orijinal yatay konumu geri yükleyebilir, tek tuşla bükme ve ters bükme özelliği sunar.
4. İsteğe Bağlı Elektrikli Ayarlanabilir Ayak Plakası
Ayak plakasının modüler takılabilir tasarımı, ayak plakasının elektrikle ayarlanabilmesini sağlayarak pozisyon ayarlama süresinden büyük ölçüde tasarruf sağlar.
5. Dahili Şarj Edilebilir Batarya
TDY-Y-2 elektrikli-hidrolik ameliyat masası, 50 ameliyat ihtiyacını karşılayabilen yüksek performanslı şarj edilebilir bir batarya ile donatılmıştır. Aynı zamanda, maksimum güvenliği sağlamak için elektrik enerjisi sağlayan bir AC güç kaynağına da sahiptir.
Pparametreler
| ModelÖğe | TDY-Y-2 Elektro-Hidrolik Ameliyat Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 2160mm*550mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 1100 mm / 690 mm |
| Baş Plakası (Yukarı ve Aşağı) | 18° 45° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 85°/ 40° |
| Bacak Plakası (Yukarı/Aşağı/Dışarı) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Yanal Eğim (Sol ve Sağ) | 18°/ 18° |
| Böbrek Köprüsü Yükseltmesi | 100 mm |
| Yatay Kayar | 340 mm |
| Sıfır konumu | Tek düğme, standart |
| Esneklik/Refleks | Kombine İşlem |
| X-ışını Panosu | İsteğe bağlı |
| Kontrol Paneli | Standart |
| Acil durdurma düğmesi | Standart |
| Elektromotor sistemi | Tayvanlı Chaoger |
| Gerilim | 220V/110V |
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Güç Kapasitesi | 1,0 KW |
| Pil | Evet |
| Yatak | Hafızalı Yatak |
| Ana Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 200 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
Aaksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | Anestezi Tarama | 1 adet |
| 2 | Vücut Desteği | 1 çift |
| 3 | Kol Desteği | 1 çift |
| 4 | Omuz Desteği | 1 çift |
| 5 | Bacak Desteği | 1 çift |
| 6 | Böbrek Köprüsü Sapı | 1 adet |
| 7 | Yatak | 1 Set |
| 8 | Sabitleme Kelepçesi | 8 parça |
| 9 | Uzun Sabitleme Kelepçesi | 1 çift |
| 10 | Uzaktan kumanda | 1 adet |
| 11 | Elektrik Hattı | 1 adet |
| 12 | Hidrolik Yağ | 1 teneke yağ |