TF Hidrolik jinekoloji ameliyat masasının gövdesi, kolonu ve tabanı tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir; bu da yüksek mekanik dayanım, korozyon direnci sağlar ve temizlik ile dezenfeksiyonu kolaylaştırır.
Bu hidrolik jinekoloji ameliyat masası, standart olarak omuz desteği, omuz askısı, tutacak, ayak desteği ve pedallar, süzgeçli kir haznesi ve isteğe bağlı jinekolojik muayene lambası ile birlikte gelir.
Hidrolik jinekoloji ameliyat masasının yüksekliği pedallar yardımıyla, yatağın eğimi ise kolu sallayarak ayarlanabilir.
Fren pedalına basıldığında, yatağın altındaki sabit taban aşağı iner, bu da zeminle temas alanını artırır ve yatağın stabilitesini sağlar.
Jinekoloji, obstetri, üroloji ve anorektal cerrahide yaygın olarak kullanılmaktadır.
1. Paslanmaz Çelik Malzeme
Hidrolik jinekoloji ameliyat masasının ana gövdesi, yan rayları, kaldırma kolonu ve tabanı, yüksek mekanik dayanım, korozyon direnci ve kolay temizlik özelliklerine sahip yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir.
2. Geniş Masa Yüzeyi
Hidrolik jinekoloji ameliyat masasının yüzey genişliği 600 mm'ye kadar ulaşabilir; bu da belirli vücut tiplerine sahip kişiler için oldukça uygundur ve konforu artırır.
3. Çok Yönlü Aksesuarlar
Standart omuz desteğine ek olarak, omuz askıları, tutacaklar, ayak destekleri, ayak pedalları, atık haznesi ve jinekolojik muayene lambası da isteğe bağlı olarak mevcuttur.
4. Benzersiz Sabit Ayak
Benzersiz sabit ayaklı ameliyat masası, zeminle temas alanını artırır ve hidrolik jinekoloji cihazının stabilitesini sağlar.
Parametreler
| Model Ürün | TF Hidrolik Jinekoloji Ameliyat Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 1800 mm * 600 mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 70°/ 11° |
| Gerilim | 220V/110V |
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Yatak | Dikişsiz Yatak |
| Ana Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 173 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
SstandartAksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | Kol Desteği | 1 çift |
| 2 | Halletmek | 1 çift |
| 3 | Ayak Plakası | 1 adet |
| 4 | Yatak | 1 set |
| 5 | Atık Havzası | 1 adet |
| 6 | Sabitleme Kelepçesi | 1 Çift |
| 7 | Dizlik | 1 Çift |
| 8 | Pedal | 1 Çift |