TS-1 mekanik ameliyat masası, yüksek mekanik dayanım, korozyon direnci ve kolay temizlik özelliklerine sahip paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Yatak yüzeyinin yüksekliğini hidrolik tahrik sistemiyle ayarlayın ve arka ayak plakasının açısını diğer yardımcı aletlerle ayarlayın.
Hidrolik ameliyat masasının T şeklinde tabanı sağlamdır ve uzun süre çalışan doktorlara yeterli bacak mesafesi sağlar.
Farklı tüketici ihtiyaçlarına uygun olarak, entegre ayak plakası ve ayrılabilir ayak plakası olmak üzere iki seçenek mevcuttur.
1.T Tabanı
Manuel ameliyat masasının ergonomik T şeklindeki tabanı, iyi bir denge ve esnek hareket kabiliyeti sağlamanın yanı sıra, doktorlara uzun süreli çalışmalarda yorgunluğu azaltacak yeterli bacak mesafesi de sunar.
2.Dahili Böbrek Köprüsü
Dahili bel köprüsü 110 mm yükselebilir, bu da doktorların böbrek ameliyatı yapmasını kolaylaştırır.
3. Çeşitli Aksesuarlar
Standart aksesuarlar arasında çeşitli işlemleri kolaylaştırmak için omuz desteği, vücut desteği, anestezi perdesi ve bacak desteği bulunmaktadır.
4. Hidrolik Yükseltme Sistemi
Hidrolik tahrikli olup, mekanik ameliyat masasının yüksekliği ayak pedalıyla ayarlanır. Sorunsuz ve sessiz çalışır. Elektrik kesintisi durumunda bile normal şekilde çalışabilir. Elektrik kesintisi olan bölgeler için hidrolik ameliyat masaları tercih edilebilir.
5.Entegre Ayak Plakası veya Bölünmüş Ayak Plakası
Basit bir model olan genel bacak plakası uygun fiyatlıdır. Ayrıca yukarı ve aşağı ayarlanabilen ve çeşitli alt ekstremite ameliyatlarını kolaylaştırmak için dışa doğru genişletilebilen bölünmüş bir bacak plakası da mevcuttur.
Pparametreler
| Model Ürün | TS-1 Mekanik Ameliyat Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 1980mm*500mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 950 mm / 750 mm |
| Baş Plakası (Yukarı ve Aşağı) | 45°/ 90° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 75°/ 30° |
| Bacak Plakası (Yukarı/Aşağı/Dışarı) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Yanal Eğim (Sol ve Sağ) | 20°/ 20° |
| Böbrek Köprüsü Yükseltmesi | ≥110 mm |
| Yatak | Hafızalı Yatak |
| Ana Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 200 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
SStandart Aksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | Anestezi Tarama | 1 Adet |
| 2 | Vücut Desteği | 1 Çift |
| 3 | Kol Desteği | 1 Çift |
| 4 | Omuz Desteği | 1 Çift |
| 5 | Dizlik | 1 Çift |
| 6 | Sabitleme Kelepçesi | 1 Set |
| 7 | Yatak | 1 Set |