TY manuel ameliyat masası, göğüs ve karın cerrahisi, KBB, kadın doğum ve jinekoloji, üroloji ve ortopedi vb. alanlar için uygundur.
Çerçeve, kolon ve taban paslanmaz çelikten yapılmıştır, temizlenmesi kolaydır ve korozyona dayanıklıdır.
Mekanik ameliyat masası, sorunsuz, güvenli ve güvenilir çalışan bir pedal yağ pompası ile yukarı ve aşağı hareket ettirilir. Diğer tüm hareketler mekanik dişlilerle sağlanır.
Bu hidrolik ameliyat masası, ayak plakasının katlanabilir, yana doğru açılabilir ve sökülebilir olmasını gerektirir ve kolayca ayarlanabilir. T şeklinde bir taban kullanır.
1.Döndürme Fonksiyonu
Manuel ameliyat masası 360° döndürülebilir; doktorlar ameliyat sırasında duruşlarına göre açıyı ayarlayabilirler, bu da ameliyat sırasında ameliyat alanını önemli ölçüde artırır. (İsteğe bağlı)
2.Esnek Konuma Hızlı Geçiş
Ameliyat masası 200'lük bir alana ihtiyaç duyar.°Kolu hareket ettirerek masa yüzeyinde tek seferde öne doğru çıkıntı (bükülme) hareketi sağlanır; bu hareket, bel köprüsü fonksiyonunun yerini almak için kullanılabilir.
3. Çift Katmanlı Masa Üstü
Masa tablası için çift katmanlı kompozit malzeme, düşük X-ışını emilim katsayısı ve yüksek çözünürlüklü perspektif efekti gereklidir.
4. Paslanmaz Çelik Malzeme
Şasi, taban, kaldırma kolonu ve ana iletim yapısı, temizlenmesi ve ovulması kolay, aside ve korozyona dayanıklı ve asla paslanmayacak şekilde 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir.
5. Hidrolik ve Manuel Ayarlama
Hidrolik ameliyat masasının kaldırma ve indirme işlemleri, sorunsuz, güvenli ve güvenilir çalışan pedallı yağ pompası tipiyle gerçekleştirilir. Diğer tüm hareketler ise mekanik dişli aktarım başlığı tarafından kontrol edilir.
Pparametreler
| Model Ürün | TY Manuel Ameliyat Masası |
| Uzunluk ve Genişlik | 2020mm*500mm |
| Yükseklik (Yukarı ve Aşağı) | 1010 mm / 760 mm |
| Baş Plakası (Yukarı ve Aşağı) | 45°/70° |
| Arka Plaka (Yukarı ve Aşağı) | 75°/ 15° |
| Bacak Plakası (Yukarı/Aşağı/Dışarı) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Yanal Eğim (Sol ve Sağ) | 20°/ 20° |
| Böbrek Köprüsü Yükseltmesi | ≥110 mm |
| Yatak | Hafızalı Yatak |
| Ana Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 200 KG |
| Garanti | 1 Yıl |
SStandart Aksesuarlar
| HAYIR. | İsim | Miktarlar |
| 1 | Anestezi Tarama | 1 Adet |
| 2 | Vücut Desteği | 1 Çift |
| 3 | Kol Desteği | 1 Çift |
| 4 | Omuz Desteği | 1 Çift |
| 5 | Dizlik | 1 Çift |
| 6 | Sabitleme Kelepçesi | 1 Set |
| 7 | Yatak | 1 Set |